“Roheline auto Rohelises Kaubamajas”

Tõestamaks, et hingekosutav rohelus ja kaasaegne autotööstus võivad käia käsikäes, palusid OÜ Hansaplant ja AS Silberauto auto- ja aiandusajakirjanikke koos elektriautot proovima just kevadiselt värskesse aianduskeskusse. 18. mai päikesepaistelisel hommikul antigi ühekorraga ülevaade nii uuendusliku elektriauto olemusest kui põnevaid teadmisi Jaapani aiakunstist. 

Loe edasi...
 
Mitsubishi I-MiEV esitlus Eestis

 
2. mail toimub Tallinnas Kalamaja Põhikooli ruumides (Vabriku 18) Jaapani päev, mille korraldab Eesti Iaido Liit.
 
Loe edasi...
 
Mitsubishi Motors ja PSA Peugeot Citroen alustavad koostööd kompaktse SUV'i tootmisel

Tokyo/Pariis 27.04.2010. Mitsubishi Motors (MMC) ja PSA Peugeot Citroen (PSA) teatasid, et osapooled on jõudnud kokkuleppele alustamaks uut ühist projekti kompaktse SUV'i tootmiseks. Kokkuleppe raames saab PSA kasutada nii Peugeot'i kui ka Citroen'i markide jaoks uute mudelite arendamiseks Mitsubishi loodud platvormi.

Loe edasi...
 
PSA ja MMC alustasid autotootmist ühises tehases Venemaal

Philippe Varin, PSA Peugeot Citroën (PSA) juhatuse esimees ning Takashi Nishioka, Mitsubishi Motors Corporation'i (MMC) juht avasid pidulikult tootmise kahe ettevõtte ühises tehases Venemaal, Kaluga oblastis. Tehase nimeks on PCMA Rus ning selle omanikeks on PSA 70% ja MMC 30%. Tehas asub Kalugas, 180 kilomeetrit Moskvast edelas.

Loe edasi...
 
CHAdeMO Association

TOYOTA MOTOR CORPORATION (Toyota), NISSAN MOTOR COMPANY (Nissan), MITSUBISHI MOTORS CORPORATION (Mitsubishi Motors), FUJI HEAVY INDUSTRIES Ltd. (Fuji Heavy Industries) ja THE TOKYO ELECTRIC POWER COMPANY, INC.(TEPCO), asutasid ühiselt ühingu, mille nimeks sai "CHAdeMO Association". Viis asutajaliiget on ka selle organisatsiooni juhtivateks liikmeteks.

Loe edasi...
 
<< Algus < Eelmine 1 2 3 4 5 Järgmine > Lõpp >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Aktiivsed teemad foorumis

    Could not get any data from the forum, please check the configuration.